Saar Gummi Czech, s. r. o.
Home » Volná místa » Provozní elektrikář

Provozní elektrikář

Náplň práce:

  • montáž, seřizování a opravy výrobních elektro zařízení,
  • diagnostika poruch,
  • aktivní řešení problémů se stroji.

Nabízíme mzdu po plném zapracování 35 000 Kč.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání obor elektro,
  • platné přezkoušení z vyhl. 50 - § 6 podmínkou,
  • orientaci ve výkresové dokumentaci,
  • znalost programování řídicích systémů Siemens a nastavování frekvenčních měničů výhodou,
  • zkušenosti z výrobní společnosti velkou výhodou,
  • flexibilitu, samostatnost,
  • znalost AJ výhodou.

Pracoviště: Červený Kostelec. Nepřetržitý dvanáctihodinový režim.

Hledáme zájemce o práci na pozicích:

Nenašli jste v poptávaných profesích uplatnění? Pak můžete vyplnit personální dotazník, a jakmile se uvolní vhodné místo, budeme vás kontaktovat.

Poptáváme zboží a služby

Pokud nenaleznete poptávku po vašich službách zde, můžete se zapsat do databáze potenciálních dodavatelů.

Ocenění Firma škole

Získali jsme ocenění Firma škole, udělované Královéhradeckým krajem ve spolupráci s královéhradeckou Hospodářskou komorou. Na cenu nás nominovaly střední školy za náš program T Generace - technici pro budoucnost, ve kterém podporujeme technicky orientované zájmové kroužky.

Vývojové a zkušební centrum

Společnost Saar Gummi Czech s. r. o. realizuje projekt 4.2 PT03/206 „Vývojové a zkušební centrum Saar Gummi Czech“ a projekt 4.2 PT03/1188 „Rozšíření vývojového a zkušebního centra Saar Gummi Czech“ v rámci programu OPPI - Potenciál – Výzva III.

eu-logo

Email: sgc@sgc.cz
Telefon: +420 491 467 411

Stolín 105
549 41 Červený Kostelec

Foto: Ctibor Košťál, archiv SGC