Saar Gummi Czech, s. r. o.
Home » Volná místa » Energetik

Energetik

Pracovní náplň:

  • údržba a rozvoj energetiky v obou závodech v Červeném Kostelci a Velkém Poříčí (elektrika, plyn, voda, chlazení, větrání, tlakový vzduch).

Kvalifikační a jiné předpoklady:

  • technické vzdělání,
  • orientace v daných oblastech, specializace min. v jedné z oblastí,
  • odpovídající technicko-organizační schopnosti.

Nabízíme:

  • velký prostor pro aktivní spoluúčast na rozvoji evropského lídra v oblasti dynamického těsnění karoserií osobních aut,
  • roční mzdu vč. benefitů 700 000 Kč.

Životopis a motivační dopis zasílejte na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Bližší informace na tel. 491 467 440.

 

Hledáme zájemce o práci na pozicích:

Nenašli jste v poptávaných profesích uplatnění? Pak můžete vyplnit personální dotazník, a jakmile se uvolní vhodné místo, budeme vás kontaktovat.

Poptáváme zboží a služby

Pokud nenaleznete poptávku po vašich službách zde, můžete se zapsat do databáze potenciálních dodavatelů.

Podnik roku 2016

Saar Gummi Czech - Podnik roku 2016Saar Gummi Czech patří k nejúspěšnějším firmám automobilového průmyslu. Společně se společnostmi ŠKODA AUTO a Hyundai Motor Manufacturing Czech byla oceněna jako Podnik roku 2016 v českém automobilovém průmyslu. (Více...)

 

Vývojové a zkušební centrum

Společnost Saar Gummi Czech s. r. o. realizuje projekt 4.2 PT03/206 „Vývojové a zkušební centrum Saar Gummi Czech“ a projekt 4.2 PT03/1188 „Rozšíření vývojového a zkušebního centra Saar Gummi Czech“ v rámci programu OPPI - Potenciál – Výzva III.


eu-logo

 

Saar Gummi Czech, s. r. o.

Email: sgc@sgc.cz
Telefon: +420 491 467 411

Stolín 105
549 41 Červený Kostelec

Foto: Ctibor Košťál, archiv SGC