Saar Gummi Czech, s. r. o.
Home » O firmě » Technologie » Vývojové a zkušební centrum

Vývojové a zkušební centrum

SGC směřuje ke svému cíli být nositelem inovativních trendů v rámci těsnících systémů a nabízet vývojový servis zákazníkům. Proto jsme se rozhodli požádat o investiční podporu z programu Potenciál v rámci Operačního programu Podnikání a inovace 2007 – 2013 a vybudovat vlastní Vývojové a zkušební centrum. Operační program spadá pod Ministerstvo průmyslu a obchodu a zajišťuje jej Agentura pro podporu podnikání a investic – CzechInvest.

vyvoj

Vývoj těsnících systémů bude prováděn v konstrukčních systémech Catia a Autocad, zkoušky nástrojů a výroba profilů na moderní vytlačovací lince, zkoušky vyrobených vyvíjených profilů budou probíhat na zkušebních strojích a výsledky budou použity pro další optimalizaci při vývoji.

Výroba těsnících systémů je technologicky velmi náročná a ovlivňuje ji mnoho technologických i konstrukčních parametrů, například geometrický tvar, umístění výztuh, koncepce nástroje, vstupní materiál směsí nebo technologické nastavení vytlačovací linky. Parametry se během vývoje profilu, výroby nástroje a jeho optimalizace na plnohodnotném výrobním zařízení stále mění. Vývojové a zkušební centrum posílí naši schopnost pružné inovace a kvalitní předsériové podpory. Jedná se o konkurenční výhodu, protože mnohé firmy s centralizovaným vývojem nestačí na potřeby zákazníků pružně reagovat.

Hledáme zájemce o práci na pozicích:

Nenašli jste v poptávaných profesích uplatnění? Pak můžete vyplnit personální dotazník, a jakmile se uvolní vhodné místo, budeme vás kontaktovat.

tit-sgc-right-col

Poptáváme zboží a služby

Pokud nenaleznete poptávku po vašich službách zde, můžete se zapsat do databáze potenciálních dodavatelů.

Vývojové a zkušební centrum

Společnost Saar Gummi Czech s. r. o. realizuje projekt 4.2 PT03/206 „Vývojové a zkušební centrum Saar Gummi Czech“ a projekt 4.2 PT03/1188 „Rozšíření vývojového a zkušebního centra Saar Gummi Czech“ v rámci programu OPPI - Potenciál – Výzva III.


eu-logo

 

Saar Gummi Czech, s. r. o.

Email: sgc@sgc.cz
Telefon: +420 491 467 411

Stolín 105
549 41 Červený Kostelec

Foto: Ctibor Košťál, archiv SGC