Saar Gummi Czech, s. r. o.

Vývojové a zkušební centrum

SGC směřuje ke svému cíli být nositelem inovativních trendů v rámci těsnících systémů a nabízet vývojový servis zákazníkům. Proto jsme se rozhodli požádat o investiční podporu z programu Potenciál v rámci Operačního programu Podnikání a inovace 2007 – 2013 a vybudovat vlastní Vývojové a zkušební centrum. Operační program spadá pod Ministerstvo průmyslu a obchodu a zajišťuje jej Agentura pro podporu podnikání a investic – CzechInvest.

Číst dále: Vývojové a zkušební centrum

 

Technologie v SGC

Saar Gummi Czech průběžně inovuje své technologie a některá řešení, pocházející od vlastních konstruktérů a technologů, přebírají i ostatní závody skupiny SaarGummi po celém světě. Mnohé výrobní linky prošly zásadní inovací, projektovanou pracovníky našeho podniku. Dokonalá znalost technologie pak přispívá ke kvalitě výroby

 

Hledáme zájemce o práci na pozicích:

Nenašli jste v poptávaných profesích uplatnění? Pak můžete vyplnit personální dotazník, a jakmile se uvolní vhodné místo, budeme vás kontaktovat.

Přijmeme dynamickou osobnost na pozici personální ředitel.

Poptáváme zboží a služby

Pokud nenaleznete poptávku po vašich službách zde, můžete se zapsat do databáze potenciálních dodavatelů.

Dny otevřených dveří

Přijďte se podívat, kde můžete pracovat. Dny otevřených dveří pořádáme každou druhou sobotu v měsíci, přihlásit se můžete na čísle 731 687 204 nebo na adrese martin.kuchar@saargummi.com.

 

Podnik roku 2016

Saar Gummi Czech - Podnik roku 2016Saar Gummi Czech patří k nejúspěšnějším firmám automobilového průmyslu. Společně se společnostmi ŠKODA AUTO a Hyundai Motor Manufacturing Czech byla oceněna jako Podnik roku 2016 v českém automobilovém průmyslu. (Více...)

 

Saar Gummi Czech, s. r. o.

Email: sgc@sgc.cz
Telefon: +420 491 467 411

Stolín 105
549 41 Červený Kostelec

Foto: Ctibor Košťál, archiv SGC