Saar Gummi Czech, s. r. o.

Vývojové a zkušební centrum

SGC směřuje ke svému cíli být nositelem inovativních trendů v rámci těsnících systémů a nabízet vývojový servis zákazníkům. Proto jsme se rozhodli požádat o investiční podporu z programu Potenciál v rámci Operačního programu Podnikání a inovace 2007 – 2013 a vybudovat vlastní Vývojové a zkušební centrum. Operační program spadá pod Ministerstvo průmyslu a obchodu a zajišťuje jej Agentura pro podporu podnikání a investic – CzechInvest.

Číst dále: Vývojové a zkušební centrum

 

Technologie v SGC

Saar Gummi Czech průběžně inovuje své technologie a některá řešení, pocházející od vlastních konstruktérů a technologů, přebírají i ostatní závody skupiny SaarGummi po celém světě. Mnohé výrobní linky prošly zásadní inovací, projektovanou pracovníky našeho podniku. Dokonalá znalost technologie pak přispívá ke kvalitě výroby

 

Hledáme zájemce o práci na pozicích:

Nenašli jste v poptávaných profesích uplatnění? Pak můžete vyplnit personální dotazník, a jakmile se uvolní vhodné místo, budeme vás kontaktovat.

tit-sgc-right-col

Poptáváme zboží a služby

Pokud nenaleznete poptávku po vašich službách zde, můžete se zapsat do databáze potenciálních dodavatelů.

Vývojové a zkušební centrum

Společnost Saar Gummi Czech s. r. o. realizuje projekt 4.2 PT03/206 „Vývojové a zkušební centrum Saar Gummi Czech“ a projekt 4.2 PT03/1188 „Rozšíření vývojového a zkušebního centra Saar Gummi Czech“ v rámci programu OPPI - Potenciál – Výzva III.


eu-logo

 

Saar Gummi Czech, s. r. o.

Email: sgc@sgc.cz
Telefon: +420 491 467 411

Stolín 105
549 41 Červený Kostelec

Foto: Ctibor Košťál, archiv SGC