Saar Gummi Czech, s. r. o.

Skupina SaarGummi

Od 1.6.2011 vlastní celou skupinu Saar Gummi čínský holding Chongqing Light Industry & Textile Holdings (Group) Co., Ltd. (CQLT)

CQLT je držitelem ratingu AA. Aktivity holdingu zahrnují kromě automobilového také textilní průmysl, chemii, stavební materiály a potravinářství prakticky po celém světě. Tržby CQLT v roce 2009 činily 1 miliardu a 224 milionů dolarů. Zisk před započtením úroků, daní a odpisů v tomto roce činil 139,5 milionů dolarů.

 

SaarGummi around the world

(Klikněte na ikony pro zobrazení údajů o firmách skupiny. Pro zvětšení použijte kolečko myši.)
 

Hledáme zájemce o práci na pozicích:

Nenašli jste v poptávaných profesích uplatnění? Pak můžete vyplnit personální dotazník, a jakmile se uvolní vhodné místo, budeme vás kontaktovat.

Poptáváme zboží a služby

Pokud nenaleznete poptávku po vašich službách zde, můžete se zapsat do databáze potenciálních dodavatelů.

Dny otevřených dveří

Přijďte se podívat, kde můžete pracovat. Příští Den otevřených dveří bude v sobotu 16. 6., přihlásit se můžete na čísle 731 687 204 nebo na adrese martin.kuchar@saargummi.com.

 

Podnik roku 2016

Saar Gummi Czech - Podnik roku 2016Saar Gummi Czech patří k nejúspěšnějším firmám automobilového průmyslu. Společně se společnostmi ŠKODA AUTO a Hyundai Motor Manufacturing Czech byla oceněna jako Podnik roku 2016 v českém automobilovém průmyslu. (Více...)

 

Saar Gummi Czech, s. r. o.

Email: sgc@sgc.cz
Telefon: +420 491 467 411

Stolín 105
549 41 Červený Kostelec

Foto: Ctibor Košťál, archiv SGC