Saar Gummi Czech, s. r. o.

Skupina SaarGummi

Od 1.6.2011 vlastní celou skupinu Saar Gummi čínský holding Chongqing Light Industry & Textile Holdings (Group) Co., Ltd. (CQLT)

CQLT je držitelem ratingu AA. Aktivity holdingu zahrnují kromě automobilového také textilní průmysl, chemii, stavební materiály a potravinářství prakticky po celém světě. Tržby CQLT v roce 2009 činily 1 miliardu a 224 milionů dolarů. Zisk před započtením úroků, daní a odpisů v tomto roce činil 139,5 milionů dolarů.

 

SaarGummi around the world

(Klikněte na ikony pro zobrazení údajů o firmách skupiny. Pro zvětšení použijte kolečko myši.)
 

Hledáme zájemce o práci na pozicích:

Nenašli jste v poptávaných profesích uplatnění? Pak můžete vyplnit personální dotazník, a jakmile se uvolní vhodné místo, budeme vás kontaktovat.

Přijmeme dynamickou osobnost na pozici personální ředitel.

Poptáváme zboží a služby

Pokud nenaleznete poptávku po vašich službách zde, můžete se zapsat do databáze potenciálních dodavatelů.

Dny otevřených dveří

Přijďte se podívat, kde můžete pracovat. Dny otevřených dveří pořádáme každou druhou sobotu v měsíci, přihlásit se můžete na čísle 731 687 204 nebo na adrese martin.kuchar@saargummi.com.

 

Podnik roku 2016

Saar Gummi Czech - Podnik roku 2016Saar Gummi Czech patří k nejúspěšnějším firmám automobilového průmyslu. Společně se společnostmi ŠKODA AUTO a Hyundai Motor Manufacturing Czech byla oceněna jako Podnik roku 2016 v českém automobilovém průmyslu. (Více...)

 

Saar Gummi Czech, s. r. o.

Email: sgc@sgc.cz
Telefon: +420 491 467 411

Stolín 105
549 41 Červený Kostelec

Foto: Ctibor Košťál, archiv SGC