Saar Gummi Czech, s. r. o.

Certifikace OHSAS a EMS

certifikát certifikát

Recertifikační audit OHSAS a EMS probíhal na konci listopadu 2014 v našich závodech v Červeném Kostelci a ve Velkém Poříčí. Norma OHSAS kodifikuje systém řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), EMS je systém environmentálního řízení a týká se tedy životního prostředí. Náročnou prověrku jsme absolvovali úspěšně a na následující tři roky jsme tak opakovaně získali certifikáty podle norem ISO 14001a OHSAS 18001. Certifikáty vydala nadnárodní společnost Bureau Veritas.

 

Opakovaná ocenění

odpfirma2011 firmaroku2011

SGC v roce 2011 obhájila ocenění Odpovědná firma roku, udělované v soutěži Hospodářských novin, a zároveň získala třetí místo v kategorii Firma roku 2011 Královéhradeckého kraje. Fakt, že se již druhým rokem držíme na v popředí v soutěžích, které nemají měřitelná kritéria (narozdíl například od žebříčku Exportér roku, kde jednoznačně rozhodují účetní hodnoty), je oceněním trvalé a nepolevující iniciativy firmy. Jako jeden z předních zaměstnavatelů v regionu se snažíme naplňovat širší odpovědnost, než jen odpovědnost za ekonomické výsledky firmy.

 

Úspěch v soutěži Hospodářských novin

diplom2010

SGC nabízí zaměstnancům odpovědný přístup, který firmě spolu s akcentem na naplňování širší odpovědnosti za život v regionu přinesl firmě ocenění Odpovědná firma roku 2010.

Důvodem ocenění nebyl ani tak sponzoring veřejně prospěšných aktivit, které jsme jen v roce 2010 podpořili více než 600 tisíci korunami, ale spíše zaměstnanecká politika. Nezaměstnáváme zahraniční agenturní pracovníky, poskytujeme tedy práci především lidem z okolí a podstatným důvodem pro úspěch v soutěži Hospodářských novin bylo také poskytování pracovních příležitostí lidem se změněnou pracovní schopností.

Zároveň s tímto oceněním SGC získala i druhé místo v kategorii Firma roku 2010 Královéhradeckého kraje.

 

Ekonomické žebříčky

V dubnu roku 2000 začala výstavba závodu SGC v Červeném Kostelci. Už v listopadu se rozjel zkušební provoz a následně se investice objevila na třetím místě žebříčku největších investic na zelené louce v České republice za rok 2000. Že to byla úspěšná investice, potvrdilo ocenění Exportér roku 2004, udělené za největší růst exportních tržeb v ČR v kategorii středních podniků mezi roky 2002 a 2003.

 

Hledáme zájemce o práci na pozicích:

Nenašli jste v poptávaných profesích uplatnění? Pak můžete vyplnit personální dotazník, a jakmile se uvolní vhodné místo, budeme vás kontaktovat.

tit-sgc-right-col

Poptáváme zboží a služby

Pokud nenaleznete poptávku po vašich službách zde, můžete se zapsat do databáze potenciálních dodavatelů.

Vývojové a zkušební centrum

Společnost Saar Gummi Czech s. r. o. realizuje projekt 4.2 PT03/206 „Vývojové a zkušební centrum Saar Gummi Czech“ a projekt 4.2 PT03/1188 „Rozšíření vývojového a zkušebního centra Saar Gummi Czech“ v rámci programu OPPI - Potenciál – Výzva III.


eu-logo

 

Saar Gummi Czech, s. r. o.

Email: sgc@sgc.cz
Telefon: +420 491 467 411

Stolín 105
549 41 Červený Kostelec

Foto: Ctibor Košťál, archiv SGC