Saar Gummi Czech, s. r. o.

Certifikace OHSAS a EMS

certifikát certifikát

Recertifikační audit OHSAS a EMS probíhal na konci listopadu 2014 v našich závodech v Červeném Kostelci a ve Velkém Poříčí. Norma OHSAS kodifikuje systém řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), EMS je systém environmentálního řízení a týká se tedy životního prostředí. Náročnou prověrku jsme absolvovali úspěšně a na následující tři roky jsme tak opakovaně získali certifikáty podle norem ISO 14001a OHSAS 18001. Certifikáty vydala nadnárodní společnost Bureau Veritas.

 

Opakovaná ocenění

odpfirma2011 firmaroku2011

SGC v roce 2011 obhájila ocenění Odpovědná firma roku, udělované v soutěži Hospodářských novin, a zároveň získala třetí místo v kategorii Firma roku 2011 Královéhradeckého kraje. Fakt, že se již druhým rokem držíme na v popředí v soutěžích, které nemají měřitelná kritéria (narozdíl například od žebříčku Exportér roku, kde jednoznačně rozhodují účetní hodnoty), je oceněním trvalé a nepolevující iniciativy firmy. Jako jeden z předních zaměstnavatelů v regionu se snažíme naplňovat širší odpovědnost, než jen odpovědnost za ekonomické výsledky firmy.

 

Úspěch v soutěži Hospodářských novin

diplom2010

SGC nabízí zaměstnancům odpovědný přístup, který firmě spolu s akcentem na naplňování širší odpovědnosti za život v regionu přinesl firmě ocenění Odpovědná firma roku 2010.

Důvodem ocenění nebyl ani tak sponzoring veřejně prospěšných aktivit, které jsme jen v roce 2010 podpořili více než 600 tisíci korunami, ale spíše zaměstnanecká politika. Nezaměstnáváme zahraniční agenturní pracovníky, poskytujeme tedy práci především lidem z okolí a podstatným důvodem pro úspěch v soutěži Hospodářských novin bylo také poskytování pracovních příležitostí lidem se změněnou pracovní schopností.

Zároveň s tímto oceněním SGC získala i druhé místo v kategorii Firma roku 2010 Královéhradeckého kraje.

 

Ekonomické žebříčky

V dubnu roku 2000 začala výstavba závodu SGC v Červeném Kostelci. Už v listopadu se rozjel zkušební provoz a následně se investice objevila na třetím místě žebříčku největších investic na zelené louce v České republice za rok 2000. Že to byla úspěšná investice, potvrdilo ocenění Exportér roku 2004, udělené za největší růst exportních tržeb v ČR v kategorii středních podniků mezi roky 2002 a 2003.

 

Hledáme zájemce o práci na pozicích:

Nenašli jste v poptávaných profesích uplatnění? Pak můžete vyplnit personální dotazník, a jakmile se uvolní vhodné místo, budeme vás kontaktovat.

Přijmeme dynamickou osobnost na pozici personální ředitel.

Poptáváme zboží a služby

Pokud nenaleznete poptávku po vašich službách zde, můžete se zapsat do databáze potenciálních dodavatelů.

Dny otevřených dveří

Přijďte se podívat, kde můžete pracovat. Dny otevřených dveří pořádáme každou druhou sobotu v měsíci, přihlásit se můžete na čísle 731 687 204 nebo na adrese martin.kuchar@saargummi.com.

 

Podnik roku 2016

Saar Gummi Czech - Podnik roku 2016Saar Gummi Czech patří k nejúspěšnějším firmám automobilového průmyslu. Společně se společnostmi ŠKODA AUTO a Hyundai Motor Manufacturing Czech byla oceněna jako Podnik roku 2016 v českém automobilovém průmyslu. (Více...)

 

Saar Gummi Czech, s. r. o.

Email: sgc@sgc.cz
Telefon: +420 491 467 411

Stolín 105
549 41 Červený Kostelec

Foto: Ctibor Košťál, archiv SGC