Saar Gummi Czech, s. r. o.

Napsali o nás

echo 2019-02-22-nahled Gaar Gummi Czech svým projektem T Generace - technici pro budoucnost podporuje technicky orientované zájmové kroužky na školách v regionu. A jejich účastníci mají úspěchy, jak popisuje Echo, které firmu v článku zmiňuje.
pravo19022019-nahled Právo se věnuje ekonomických výsledkům Saar Gummi Czech za rok 2018.
mfd25012019-nahled O investici do nové haly se v souvislosti se zprávou o ekonomických výsledcích Saar Gummi zmiňuje MfDnes.
HN24012019-nahled "Dodávky pro dražší vozy zvedly Saar Gummi tržby," píší HN.
e1524012019-nahled Výrobu dílů pro Mercedes, zahájenou v nové hale, zmiňuje E15.
7.12.2018 Programem T Generace - technici pro budoucnost Saar Gummi podporuje technicky orientované zájmové kroužky v regionu. Jednou z úspěšných škol, které zúročují technickou aktivitu studentů, je náchodské Jiráskovo gymnázium. Regionální noviny ECHO píší o úspěchu jeho studentů v robotické soutěži a připomínají příspěvek Saar Gummi.
echo 2018-07-13 Robotický-den-nahled Regionální noviny ECHO informovaly o prvním a druhém místě náchodských studentů na soutěži robotů. Zpráva zmiňuje, že k účasti na dvoudenní soutěži přispěl cestovní fond, který Saar Gummi Czech zřídila pro Jiráskovo gymnázium. Cílem fondu je podpořit aktivní studenty z technicky zaměřených zájmových kroužků.
mfd11072018 Generální ředitel SGC Ing. Jan Tichý v rozhovoru nastiňuje budoucnost firmy, záměry automatizace výroby i podporu technického vzdělávání na středních školách ve firemním projektu T Generace.
Scan10012-nah Náchodský deník zveřejnil podrobnosti o zahájení sériové výroby v nové hale.
Právo 29. 6. 2018 Právo zveřejnilo zprávu o zahájení sériové výroby v nové hale Saar Gummi Czech.
MfDnes29062018 MfDnes napsala o Saar Gummi v souvislosti se zahájením sériové výroby v nové výrobní hale. V rozhovoru s generálním ředitelem Ing. Janem Tichým list popisuje i další plány firmy.
denik29062018-nahled Novou výrobní halu za téměř 300 miliónů korun zprovoznila Saar Gummi Czech, píše Náchodský deník .
denik30052018-nahled Studenti Jiráskova gymnázia a účastníci technických kroužků, podporovaných v projektu T Generace, jsou úspěšní v robotických soutěžích. Projekt T Generace je projektem naší firmy a v jeho rámci jsme zřídili pro studenty cestovní fond, o kterém se zmiňuje učitel gymnázia.
hn17042018 Tržby SGC za rok 2017 dosáhly 3,8 miliardy korun a přispěly k nim například dodávky pro vůz Škoda Kodiaq, napsaly Hospodářské noviny.
napsali-ekonom-nah "Naše díly jsou v každém čtvrtém evropském autě" nazvala rozhovor s generálním ředitelem SGC Ing. Janem Tichým příloha časopisu Ekonom. V textu se mimo jiné dočtete, jaké mzdy firma vyplácí a jak řeší všeobecný nedostatek technicky orientovaných zájemců o práci.
HN 012018 O výstavbě nové výrobní haly Saar Gummi Czech napsaly Hospodářské noviny. Uvedly také informace o rostoucích tržbách firmy a o nových zakázkách.
RP 01 2018 Časopis Reportáže z průmyslu se v rozhovoru s generálním ředitelem SGC Ing. Janem Tichým věnoval aktuální situaci firmy a investici do nové haly v Červeném Kostelci.
ECHO 2017-08-04-nahled Regionální noviny ECHO zveřejnily informace o soutěžích, kterých se zúčastnili studenti z technických kroužků náchodského Jiráskova gymnázia, podporovaných Saar Gummi Czech.
mfdnes-12072017-nahled Mladá fronta Dnes vydala článek o situaci exportu. Cituje v něm generálního ředitele SGC Jana Tichého.
denik-24062017-nahled Náchodský, Jičínský a Krkonošský deník zveřejnily podrobné informace ke stavbě nové haly v Červeném Kostelci.
HN-23-06-2017-nahled Příští rok budeme vyrábět na dalších linkách v nové hale. O stavbě haly napsaly Hospodářské noviny.
podnikroku200 Náchodský a Krkonošský deník: Titul Podnik roku 2016 v českém automobilovém průmyslu v kategorii nad 250 zaměstnanců získal za své výsledky výrobce pryžových těsnění, společnost Saar Gummi Czech (SGC) z Červeného Kostelce na Náchodsku. „Že jsme se při našich osmi stech zaměstnancích dostali do trojice s automobilkami ŠKODA AUTO a Hyundai Motor Manufacturing Czech je jistě skvělý úspěch. Vzhledem k ryze ekonomickým kritériím soutěže je to i objektivní výpověď o našem postavení v automobilovém průmyslu,“ uvedl k ocenění generální ředitel Saar Gummi Czech Jan Tichý.
echo62017-nahled V soutěži mikrokontroléry řízených robotů Lego Mindstorms v Brně se studenti náchodského gymnázia, navštěvující robotický kroužek, umístili na 3. místě. Kroužek stejně jako několik dalších na Jiráskově gymnáziu podporuje Saar Gummi Czech a článek podporu zmiňuje.
clanek-nahled Článek v časopise Český autoprůmysl popisuje, jak je růst SGC spjatý s investicemi.
zeman-nahled Časopis Český autoprůmysl připomněl únorovou návštěvu prezidenta Zemana v SGC.
ct24-22-4-2017-nah ČT24 v pořadu Týden v regionech odvysílala reportáž o podpoře technických profesí. Generální ředitel SGC Ing. Jan Tichý v reportáži hovořil o programu T Generace - technici pro budoucnost, kterým SGC podporuje zájmové technické kroužky.
hospic2017-nahled Náchodský deník zdokumentoval předání daru 100 tisíc korun červenokosteleckému Hospici Anežky České.
pravo17022017-nahled Právo se v textu o návštěvě prezidenta Miloše Zemana v Saar Gummi Czech podrobně věnovalo mzdám ve firmě a citace zaměstnanců potvrzují, že jsou výrazně nadprůměrné.
mfdnes17022017nahled MfDnes se věnovala návštěvě prezidenta ČR Miloše Zemana v Saar Gummi Czech a popsala růst firmy, jejíž obrat přesahuje 3 miliardy korun.
Deník 17. 2. 2017 Deník uveřejnil informace z návštěvy prezidenta ČR Miloše Zemana v Saar Gummi Czech. Zaměstnanci SGC se při besedě ptali prezidenta například na jeho názor na motivaci lékařů k návratu ze zahraničí.
ct-udalosti-nahled
ČT 16. 2. 2017
Česká televize v regionálním zpravodajství (začátek reportáže 7 min. po zahájení zpráv) i v hlavních zprávách (začátek reportáže 35 min. po zahájení zpráv) zachytila návštěvu prezidenta Miloše Zemana v Saar Gummi Czech.
denik Deník v regionálních vydáních v Královéhradeckém kraji uveřejnil reportáž o projektu podpory technických zájmových kroužků T Generace - technici pro budoucnost.
idnes Text s videem z tiskové besedy o projektu T Generace zveřejnil server iDnes.
pravo29112016-web-nah Stejně jako MfDnes se Právo věnuje projektu "T Generace - technici pro budoucnost". Saar Gummi Czech je autorem projektu, poskytujícím finanční příspěvek učitelům, kteří zřídí a vedou zájmové kroužky s technickým zaměřením. Kroužky organizují učitelé z Broumova, Hronova, Náchoda a Červeného Kostelce.
mfdnes29112016-nah.jpg Projektem "T Generace - technici pro budoucnost" zvyšuje Saar Gummi Czech motivací dětí a studentů k volbě technického vzdělání a profese. V kroužcích s technickým zaměřením na Náchodsku, které jsou zapojeny do projektu, je na 200 dětí. Článek se věnuje projektu a náchodskému Jiráskově gymnáziu, kde působí hned několik podpořených kroužků.
ct24-studio6-nah ČT 24 na programu Studio 6 odvysílala 29. 11. 2016 živou reportáž o projektu Saar Gummi Czech "T Generace - technici pro budoucnost", na snímku je interview s generálním ředitelem SGC Ing. Janem Tichým. Stejnému tématu se věnovaly regionální události vysílané tentýž den od 18 hodin hodin na ČT 1.
mfd-31102016-nah Na příkladu SGC Aleš Michl analyzuje budoucí vývoj zaměstnanosti.
upice-nah SGC přispěla úpickému Centru denních služeb na pořízení zvedáku pro klienty.
pravo15092016nah Mzdy v SGC výrazně přesahují regionální i celostátní průměr.
hn15092016-nah Zpráva o zakázkách SGC.
napsali-festival92016-nahled SGC podporuje červenokostelecké aktivity a kromě jiného je i generálním partnerem Mezinárodního folklórního festivalu. Zmiňuje se o tom starosta města Rostislav Petrák v Červenokosteleckém zpravodaji.
Nach. denik 3. 8. 2016 100 tisíc korun věnovala Saar Gummi Czech Hospici Anežky České v Červeném Kostelci. Peníze budou použity na vybavení dvou pokojů, například i na pořízení lůžek pro doprovázející osoby. Stejný dar získal hospic od SGC již v loňském roce. Na fotografii předává generální ředitel SGC Ing. Jan Tichý (na foto vlevo) symbolický šek řediteli hospicu Ing. Mgr. Miroslavu Wajsarovi. Text článku popisuje i další sponzorské aktivity Saar Gummi Czech, zaměřené na veřejně prospěšné aktivity v regionu její působnosti.
MfDnes19012016-nahled.jpg Porodné až 3 tisíce korun na každé dítě a příspěvek při nástupu dítěte do základní školy ve stejné výši vyplácí zaměstnancům Saar Gummi Czech.
MfD25092015nahled Saar Gummi Czech se vyjadřuje k trendu objednávek.
hn24042015nahled Saar Gummi Czech otevírají třetí výrobní závod. V rekonstruované hale v Červeném Kostelci soustředí opracování pryžových výrobků a ve stávajících závodech vytvoří prostor pro další vytlačovací linky.
mfd11042015nahled Saar Gummi Czech chystá investici do mísírny směsí.
hn10042015nahled Saar Gummi Czech po necelém roce od kolaudace mísírny investuje do další mísicí linky.
MfDnes 2. 1. 2015 Saar Gummi Czech ve zprávách MfDnes mapujících situaci průmyslových podniků.
mfd12122014 Už dlouho je automobilový průmysl tahounem tuzemské ekonomiky, jeho vliv v příštích letech navíc poroste. Zejména výrobci automobilů jsou ohledně budoucnosti optimističtí a připravují na příští dva roky expanzi... Článek v MfDnes 12. 12. 2014 monitoruje situaci v automobilovém průmyslu a zmiňuje se o růstu Saar Gummi Czech.
mfd-06012014 Zahájení zkušebního provozu nové mísírny směsí v Červeném Kostelci je hlavním tématem článku v MfDnes ze 6. 1. 2014. Dále se dočtete o růstu objemu zakázek v příštích letech nebo o rozšiřování výzkumného a vývojového centra, pro které firma stále hledá nové zaměstnance s technickým vzděláním a zájemce o pozice ve středním managementu.
Náchodský deník - článek Saar Gummi Czech
Náchodský deník 4. 1. 2014 1.část 2.část (pdf)
"Na Náchodsku je několik velkých firem, které udávají ekonomické tempo celému regionu," píše Náchodský deník v úvodu svého článku, který popisuje výhled pro rok 2014 také v Saar Gummi Czech .
Náchodský deník - článek Saar Gummi Czech "Saar Gummi roste, patří k tygrům," nazval Náchodský deník svůj prosincový článek. Krátce v něm popisuje i historii firmy, která svůj závod postavila v roce 2000.
Náchodský deník - článek Saar Gummi Czech
Náchodský deník 2. 10. 2013 1.část 2.část (pdf)
Náchodské noviny popisují návštěvu čínského velvyslance Yu Quingtai na Náchodsku, během které si prohlédl i červenokostelecký závod Saar Gummi Czech.
Náchodský deník - článek Saar Gummi Czech
Náchodský deník 10. 9. 2013 1.část 2.část (pdf)
O nových investicích SGC píše článek v Náchodském deníku:
"Mísírna směsí zahájí provoz začátkem příštího roku. V současné době již ale firma obsazuje některé nově vzniklé pozice. Těch by, po najetí do plného provozu, mělo být okolo čtyřiceti. Další pracovní místa ještě vzniknou v následujících letech s růstem dodávek do automobilek," sdělil nedávno Náchodskému deníku Jan Tichý, generální ředitel SaarGummiCzech. Dalších 90 miliónů investuje firma do nového vývojového a zkušebního centra. Zde najde práci dalších přibližně deset až 15 specialistů, kteří budou pracovat ve vývoji i pro jiné závody skupiny Saar Gummi.
Svět průmyslu - článek Saar Gummi Czech V textu se dočtete o dopadu změny vlastníka skupiny SaarGummi, o rostoucím podílu na trhu a o plánované investici. Saar Gummi Czech postaví novou mísírnu směsí.
Český průmysl 2012 Časopis Český průmysl popisuje například vznik vývojového a zkušebního centra a dominantní pozici červenokostelecké společnosti ve výrobě vytlačovaných těsnění, kterou zaujímá v rámci celé skupiny SaarGummi.
článek MfD 2. 1. 2012 Rozhovor s generálním ředitelem společnosti o pozitivních dopadech vlastnické změny, o využitých příležitostech v uplynulé krizi a o aktuální situaci společnosti.
 

Strana 1 z 2

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Hledáme zájemce o práci na pozicích:

Nenašli jste v poptávaných profesích uplatnění? Pak můžete vyplnit personální dotazník, a jakmile se uvolní vhodné místo, budeme vás kontaktovat.

tit-sgc-right-col

Poptáváme zboží a služby

Pokud nenaleznete poptávku po vašich službách zde, můžete se zapsat do databáze potenciálních dodavatelů.

Vývojové a zkušební centrum

Společnost Saar Gummi Czech s. r. o. realizuje projekt 4.2 PT03/206 „Vývojové a zkušební centrum Saar Gummi Czech“ a projekt 4.2 PT03/1188 „Rozšíření vývojového a zkušebního centra Saar Gummi Czech“ v rámci programu OPPI - Potenciál – Výzva III.


eu-logo

 

Saar Gummi Czech, s. r. o.

Email: sgc@sgc.cz
Telefon: +420 491 467 411

Stolín 105
549 41 Červený Kostelec

Foto: Ctibor Košťál, archiv SGC