Saar Gummi Czech, s. r. o.
Home » Aktuálně » Dodavatel pro Auto roku 2018 v ČR

Dodavatel pro Auto roku 2018 v ČR

AUTO ROKU dodavatel 2018-web

Autem roku 2018 v ČR se stal na základě hlasování odborné poroty vůz Škoda Karoq, který je i vítězem kategorie malých SUV v hlasování veřejnosti. Společnost Saar Gummi Czech je jedním z dodavatelů dílů pro tento automobil a v návaznosti na akci Dodavatel pro Auto roku získala právo využívat zobrazené logo.

Anketu Auto roku v ČR pořádá Svaz dovozců automobilů a jejím prostřednictvím propaguje nové modely automobilů přicházející na trh. O vítězi ankety rozhodovala porota složená z motoristických novinářů.

Saar Gummi byla dodavatelem pro Auto roku v ČR vloni za těsnění pro Škoda Kodiaq, v roce 2015 za dodávky těsnění pro Škoda Fabia i v roce 2013, kdy se stal Autem roku VW Golf sedmé generace.

 

Výsledky ankety Auto roku 2018 v České republice

  1. Škoda Karoq
  2. BMW 5
  3. Opel Insignia
  4. Kia Stinger
  5. Subaru Impreza
 

Hledáme zájemce o práci na pozicích:

Nenašli jste v poptávaných profesích uplatnění? Pak můžete vyplnit personální dotazník, a jakmile se uvolní vhodné místo, budeme vás kontaktovat.

tit-sgc-right-col

Poptáváme zboží a služby

Pokud nenaleznete poptávku po vašich službách zde, můžete se zapsat do databáze potenciálních dodavatelů.

Vývojové a zkušební centrum

Společnost Saar Gummi Czech s. r. o. realizuje projekt 4.2 PT03/206 „Vývojové a zkušební centrum Saar Gummi Czech“ a projekt 4.2 PT03/1188 „Rozšíření vývojového a zkušebního centra Saar Gummi Czech“ v rámci programu OPPI - Potenciál – Výzva III.


eu-logo

 

Saar Gummi Czech, s. r. o.

Email: sgc@sgc.cz
Telefon: +420 491 467 411

Stolín 105
549 41 Červený Kostelec

Foto: Ctibor Košťál, archiv SGC