Saar Gummi Czech, s. r. o.
Home » Aktuálně » Folklorní festival v Červeném Kostelci má podporu Saar Gummi Czech

Folklorní festival v Červeném Kostelci má podporu Saar Gummi Czech

naweb

Skupina Buty zahájí ve středu 16. 8. v 18 hodin 63. ročník Mezinárodního folklorního festivalu Červený Kostelec. Saar Gummi Czech je opět generálním partnerem festivalu, na kterém si letos návštěvníci mohou vybrat představení čtyř českých a 12 zahraničních souborů. Do Červeného Kostelce dorazí například i soubor ze Senegalu nebo z Kapverdských ostrovů. Největší zahraniční účast patří Slovensku, které je zastoupeno třemi soubory.
Program festivalu začíná ve čtvrtek v podvečer, od pátečního dopoledne bude součástí i řemeslný jarmark. V neděli dopoledne projde červenokosteleckými ulicemi průvod účinkujících a po poledni festival skončí.

 

Hledáme zájemce o práci na pozicích:

Nenašli jste v poptávaných profesích uplatnění? Pak můžete vyplnit personální dotazník, a jakmile se uvolní vhodné místo, budeme vás kontaktovat.

tit-sgc-right-col

Poptáváme zboží a služby

Pokud nenaleznete poptávku po vašich službách zde, můžete se zapsat do databáze potenciálních dodavatelů.

Vývojové a zkušební centrum

Společnost Saar Gummi Czech s. r. o. realizuje projekt 4.2 PT03/206 „Vývojové a zkušební centrum Saar Gummi Czech“ a projekt 4.2 PT03/1188 „Rozšíření vývojového a zkušebního centra Saar Gummi Czech“ v rámci programu OPPI - Potenciál – Výzva III.


eu-logo

 

Saar Gummi Czech, s. r. o.

Email: sgc@sgc.cz
Telefon: +420 491 467 411

Stolín 105
549 41 Červený Kostelec

Foto: Ctibor Košťál, archiv SGC