Saar Gummi Czech, s. r. o.

Kroužky podporované naším projektem T Generace uspěly ve Wroclawi

Středa, 05 Únor 2020 00:00

V největší polské soutěži Robotic Arena ve Wroclawi získaly týmy studentů z náchodského Jiráskova gymnázia druhé a třetí místo. Jde o studenty, kteří navštěvují robotické kroužky finančně podporované projektem Saar Gummi Czech, nazvaným T Generace.
Soutěž, která proběhla na konci ledna, měla z českého pohledu množství neobvyklých kategorií, například i klání dronů. Náchodští studenti se soustředili na kategorie, ve kterých sbírají prvenství v tuzemských soutěžích. Museli se ovšem vypořádat s jinými podmínkami, například v kategorii Rescue – průjezd bludištěm, nalezení a záchrana předmětu byl oproti českým zvyklostem penalizován dotyk robota s mantinely. Proto museli studenti použít jiné senzory i jinou strategii. Přesto v soutěži získali třetí místo a v kategorii Puck Collect dokonce místo druhé, když je ve finále porazili až vysokoškolští studenti z německé univerzity.

T Generace Jiráskovo gymnázium Náchod
Na fotografii jsou náchodští studenti ve Wroclawi s tričky s logem T Generace, které sami navrhli.
 

Štikou českého byznysu 2019 v Královéhradeckém kraji je Saar Gummi Czech

Neděle, 08 Prosinec 2019 00:00

stika2019

Žebříček Štiky českého byznysu sestavuje společnost Coface, která soustřeďuje údaje o všech podnikatelských subjektech nejen v ČR, ale i z celé střední a východní Evropy. Hodnocení se může zúčastnit kterákoli domácí firma, která organizátorům poskytne své ekonomické výsledky za sledované období posledních tří let. Do žebříčku Štiky českého byznysu jsou zařazeny firmy se sídlem v ČR, jež měly v posledním roce obrat vyšší než 10 milionů eur a zároveň splnily dvě základní kvalifikační kritéria: měly v hodnoceném tříletém období alespoň jeden kladný výsledek hospodaření a prokázaly schopnost dostát svým závazkům. Pro vlastní umístění je rozhodující hodnota Indexu 1000 CIC, který je počítán na základě pěti ekonomických kritérií. Hodnocení není zatíženo žádnou individuální volbou, opírá se pouze o objektivní ekonomické ukazatele.

 
 

Projekt T Generace má viditelné výsledky

Pondělí, 08 Červenec 2019 00:00

veletrh

Náš projekt T Generace - technici pro budoucnost přináší jasné výsledky. V rámci projektu podporujeme technicky orientované zájmové kroužky na školách v regionu, například na náchodském Jiráskově gymnáziu. Členové tamějšího robotického kroužku získali na Robotickém dni, největší české robotické soutěži s mezinárodní účastí, tři první místa, jedno druhé a jedno třetí. Na poslední předprázdninové akci, veletrhu Maker Faire 2019 v Praze, pak dostali ocenění pořadatelů za prezentaci 3D modelování a 3D tisku, LEGO robotů a elektrotechnických projektů postavených na desce Arduino.

 
 

Saar Gummi Czech je dodavatelem pro Auto roku 2019

Úterý, 08 Leden 2019 00:00

AUTO-ROKU dodavatel 2019-web

V pětadvacátém ročníku ankety Auto roku v České republice získal titul pro rok 2019 automobil Ford Focus. Vítězství odráží hlasy poroty složené ze 35 českých automobilových novinářů a novinářek. Saar Gummi Czech je tradiční dodavatel dílů na model Focus a získala právo označení Dodavatel pro Auto roku 2019 v České republice.

Oceněný vůz je již čtvrtou generací modelu Focus, jeho předchůdci získali titul v letech 1999, 2006 a 2012. Ford obdržel celkem 1162 bodů, následuje Peugeot 508 s 1059 body, třetí je BMW X5 s 1038 body, čtvrté místo obsadila Kia Ceed a na poslední páté pozici skončilo Subaru XV.

 
 

Jsme nejlepším dodavatelem pro PSA Group

Neděle, 07 Říjen 2018 00:00

cena

Nejlepším dodavatelem roku 2018 nás vyhlásila skupina PSA Group. Vyhlášení proběhlo začátkem října v závodě Opel Gliwice, kde se aktuálně vyrábí modely Astra hatchback, GTC a Cascada. Hodnoceno bylo období od druhé poloviny roku 2017 do poloviny letošního roku. Byli jsme vybráni z celkového počtu okolo 600 Tier 1 dodavatelů bez ohledu na dodávanou komoditu, z toho bylo oceněno 15 dodavatelů.
Pro PSA Group aktuálně dodáváme díly na Opel Corsa, Zafira, Astra, Citroen C3 a Peugeot 508. Všem, kteří mají svůj podíl na spokojenosti PSA s našimi dodávkami, děkujeme za vynikající práci. Cíl pro následující roky je jasný – obhajoba ocenění.

 

 
 

Strana 1 z 6

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

Hledáme zájemce o práci na pozicích:

Nenašli jste v poptávaných profesích uplatnění? Pak můžete vyplnit personální dotazník, a jakmile se uvolní vhodné místo, budeme vás kontaktovat.

tit-sgc-right-col

Poptáváme zboží a služby

Pokud nenaleznete poptávku po vašich službách zde, můžete se zapsat do databáze potenciálních dodavatelů.

Vývojové a zkušební centrum

Společnost Saar Gummi Czech s. r. o. realizuje projekt 4.2 PT03/206 „Vývojové a zkušební centrum Saar Gummi Czech“ a projekt 4.2 PT03/1188 „Rozšíření vývojového a zkušebního centra Saar Gummi Czech“ v rámci programu OPPI - Potenciál – Výzva III.


eu-logo

 

Saar Gummi Czech, s. r. o.

Email: sgc@sgc.cz
Telefon: +420 491 467 411

Stolín 105
549 41 Červený Kostelec

Foto: Ctibor Košťál, archiv SGC