Saar Gummi Czech, s. r. o.

Jsme nejlepším dodavatelem pro PSA Group

Neděle, 07 Říjen 2018 00:00

cena

Nejlepším dodavatelem roku 2018 nás vyhlásila skupina PSA Group. Vyhlášení proběhlo začátkem října v závodě Opel Gliwice, kde se aktuálně vyrábí modely Astra hatchback, GTC a Cascada. Hodnoceno bylo období od druhé poloviny roku 2017 do poloviny letošního roku. Byli jsme vybráni z celkového počtu okolo 600 Tier 1 dodavatelů bez ohledu na dodávanou komoditu, z toho bylo oceněno 15 dodavatelů.
Pro PSA Group aktuálně dodáváme díly na Opel Corsa, Zafira, Astra, Citroen C3 a Peugeot 508. Všem, kteří mají svůj podíl na spokojenosti PSA s našimi dodávkami, děkujeme za vynikající práci. Cíl pro následující roky je jasný – obhajoba ocenění.

 

 
 

Den otevřených dveří 15. 9. 2018

Sobota, 01 Září 2018 11:50

Přijďte nás navštívit na Den otevřených dveří v sobotu 15. 9. s následujícím programem pro veřejnost a zaměstnance:
 

pozvanka

 

Dodavatel pro Auto roku 2018 v ČR

Pondělí, 15 Leden 2018 11:50

AUTO ROKU dodavatel 2018-web

Autem roku 2018 v ČR se stal na základě hlasování odborné poroty vůz Škoda Karoq, který je i vítězem kategorie malých SUV v hlasování veřejnosti. Společnost Saar Gummi Czech je jedním z dodavatelů dílů pro tento automobil a v návaznosti na akci Dodavatel pro Auto roku získala právo využívat zobrazené logo.

Anketu Auto roku v ČR pořádá Svaz dovozců automobilů a jejím prostřednictvím propaguje nové modely automobilů přicházející na trh. O vítězi ankety rozhodovala porota složená z motoristických novinářů.

Saar Gummi byla dodavatelem pro Auto roku v ČR vloni za těsnění pro Škoda Kodiaq, v roce 2015 za dodávky těsnění pro Škoda Fabia i v roce 2013, kdy se stal Autem roku VW Golf sedmé generace.

 

Výsledky ankety Auto roku 2018 v České republice

  1. Škoda Karoq
  2. BMW 5
  3. Opel Insignia
  4. Kia Stinger
  5. Subaru Impreza
 
 

Saar Gummi získala ocenění Firma škole

Neděle, 05 Listopad 2017 00:00

nomlist2

Ocenění Firma škole získala Saar Gummi Czech spolu se společnostmi ŠKODA AUTO a DIA-NA HK. Trojici firem vybrala z více než dvaceti nominací odborná komise, ocenění již čtvrtým rokem uděluje Královéhradecký kraj ve spolupráci s královéhradeckou Hospodářskou komorou. Předání ocenění proběhlo v Hradci Králové v pátek 3. 11.

Naši firmu navrhly tři školy v kraji zejména za program T Generace – technici pro budoucnost, ve kterém již druhým rokem podporujeme necelou dvacítku zájmových kroužků s technickým zaměřením na šesti školách. Příspěvek od nás získávají aktivní učitelé, kteří zřídí a vedou takový kroužek, protože školy zpravidla nemají možnost učitele za jejich dobrovolnou práci navíc odměnit.

V letošním roce jsme projekt T Generace rozšířili o cestovní fond, který nejlepším účastníkům kroužků umožní účast na soutěžích, ve kterých měří své síly s vrstevníky z jiných krajů i zemí. Jedná se například o robotické soutěže a fond je nyní určený pro studenty Jiráskova gymnázia v Náchodě.

Školy na programu T Generace oceňují i skutečnost, že v jeho rámci není vyžadována žádná protihodnota. Hlavní myšlenkou programu je motivovat studenty a podnítit jejich hlubší vztah k technice, protože zájemců o technické profese je dlouhodobý nedostatek. T Generace vloni při svém zahájení vzbudila velkou pozornost tisku, jak dokumetuje tento text a monitoring médií z listopadu 2016.

 
 

Polohovací lůžko získal od Saar Gummi Domov důchodců Tmavý důl

Středa, 01 Listopad 2017 00:00

dd-dar

Jeden z největších příspěvků za svoji existenci obdržel Domov důchodců Tmavý Důl od společnosti Saar Gummi Czech z Červeného Kostelce. „Jsme vděčni za každou korunu,“ konstatoval ředitel Domova Mgr. Antonín Stanislav, Ph.D. a dodal: „Do budoucna bychom rádi dále rozšiřovali kapacitu pro nové klienty, ale prioritou je pro nás nyní prosadit investiční akce, které jsou aktuální“. Třicetitisícový dar použije Domov důchodců na zakoupení polohovacího lůžka.

 
 

Strana 1 z 5

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

Hledáme zájemce o práci na pozicích:

Nenašli jste v poptávaných profesích uplatnění? Pak můžete vyplnit personální dotazník, a jakmile se uvolní vhodné místo, budeme vás kontaktovat.

Poptáváme zboží a služby

Pokud nenaleznete poptávku po vašich službách zde, můžete se zapsat do databáze potenciálních dodavatelů.

Podnik roku 2016

Saar Gummi Czech - Podnik roku 2016Saar Gummi Czech patří k nejúspěšnějším firmám automobilového průmyslu. Společně se společnostmi ŠKODA AUTO a Hyundai Motor Manufacturing Czech byla oceněna jako Podnik roku 2016 v českém automobilovém průmyslu. (Více...)

 

Vývojové a zkušební centrum

Společnost Saar Gummi Czech s. r. o. realizuje projekt 4.2 PT03/206 „Vývojové a zkušební centrum Saar Gummi Czech“ a projekt 4.2 PT03/1188 „Rozšíření vývojového a zkušebního centra Saar Gummi Czech“ v rámci programu OPPI - Potenciál – Výzva III.


eu-logo

 

Saar Gummi Czech, s. r. o.

Email: sgc@sgc.cz
Telefon: +420 491 467 411

Stolín 105
549 41 Červený Kostelec

Foto: Ctibor Košťál, archiv SGC