Saar Gummi Czech, s. r. o.

Dodavatel pro Auto roku 2018 v ČR

Pondělí, 15 Leden 2018 11:50

AUTO ROKU dodavatel 2018-web

Autem roku 2018 v ČR se stal na základě hlasování odborné poroty vůz Škoda Karoq, který je i vítězem kategorie malých SUV v hlasování veřejnosti. Společnost Saar Gummi Czech je jedním z dodavatelů dílů pro tento automobil a v návaznosti na akci Dodavatel pro Auto roku získala právo využívat zobrazené logo.

Anketu Auto roku v ČR pořádá Svaz dovozců automobilů a jejím prostřednictvím propaguje nové modely automobilů přicházející na trh. O vítězi ankety rozhodovala porota složená z motoristických novinářů.

Saar Gummi byla dodavatelem pro Auto roku v ČR vloni za těsnění pro Škoda Kodiaq, v roce 2015 za dodávky těsnění pro Škoda Fabia i v roce 2013, kdy se stal Autem roku VW Golf sedmé generace.

 

Výsledky ankety Auto roku 2018 v České republice

  1. Škoda Karoq
  2. BMW 5
  3. Opel Insignia
  4. Kia Stinger
  5. Subaru Impreza
 
 

Saar Gummi získala ocenění Firma škole

Neděle, 05 Listopad 2017 00:00

nomlist2

Ocenění Firma škole získala Saar Gummi Czech spolu se společnostmi ŠKODA AUTO a DIA-NA HK. Trojici firem vybrala z více než dvaceti nominací odborná komise, ocenění již čtvrtým rokem uděluje Královéhradecký kraj ve spolupráci s královéhradeckou Hospodářskou komorou. Předání ocenění proběhlo v Hradci Králové v pátek 3. 11.

Naši firmu navrhly tři školy v kraji zejména za program T Generace – technici pro budoucnost, ve kterém již druhým rokem podporujeme necelou dvacítku zájmových kroužků s technickým zaměřením na šesti školách. Příspěvek od nás získávají aktivní učitelé, kteří zřídí a vedou takový kroužek, protože školy zpravidla nemají možnost učitele za jejich dobrovolnou práci navíc odměnit.

V letošním roce jsme projekt T Generace rozšířili o cestovní fond, který nejlepším účastníkům kroužků umožní účast na soutěžích, ve kterých měří své síly s vrstevníky z jiných krajů i zemí. Jedná se například o robotické soutěže a fond je nyní určený pro studenty Jiráskova gymnázia v Náchodě.

Školy na programu T Generace oceňují i skutečnost, že v jeho rámci není vyžadována žádná protihodnota. Hlavní myšlenkou programu je motivovat studenty a podnítit jejich hlubší vztah k technice, protože zájemců o technické profese je dlouhodobý nedostatek. T Generace vloni při svém zahájení vzbudila velkou pozornost tisku, jak dokumetuje tento text a monitoring médií z listopadu 2016.

 
 

Polohovací lůžko získal od Saar Gummi Domov důchodců Tmavý důl

Středa, 01 Listopad 2017 00:00

dd-dar

Jeden z největších příspěvků za svoji existenci obdržel Domov důchodců Tmavý Důl od společnosti Saar Gummi Czech z Červeného Kostelce. „Jsme vděčni za každou korunu,“ konstatoval ředitel Domova Mgr. Antonín Stanislav, Ph.D. a dodal: „Do budoucna bychom rádi dále rozšiřovali kapacitu pro nové klienty, ale prioritou je pro nás nyní prosadit investiční akce, které jsou aktuální“. Třicetitisícový dar použije Domov důchodců na zakoupení polohovacího lůžka.

 
 

Děti v knihovně dostaly hry

Sobota, 07 Říjen 2017 00:00

hry

Přibližně 60 dětí navštěvujících hronovskou knihovnu například v době, kdy čekají na začátek svého zájmového kroužku, si hraje se hrami zakoupenými z daru Saar Gummi Czech. Komenského "škola hrou" je v tomto případě možné přeformulovat na "zábava výukou", protože jde o vzdělávací hry a hry podporující kreativitu.

 
 

Firemní časopis SaarGummi Info pro obyvatele regionu

Čtvrtek, 05 Říjen 2017 00:00

naweb

Do více než 30 tisíc schránek od Červeného Kostelce po Broumov jsme na začátku října zaslali poslední vydání firemního časopisu. Je to již druhé takto rozeslané vydání. Věříme, že to pomůže budovat otevřené vztahy mezi firmou a občany regionu. Časopis si můžete stáhnout.

 
 

Strana 1 z 5

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

Hledáme zájemce o práci na pozicích:

Nenašli jste v poptávaných profesích uplatnění? Pak můžete vyplnit personální dotazník, a jakmile se uvolní vhodné místo, budeme vás kontaktovat.

Poptáváme zboží a služby

Pokud nenaleznete poptávku po vašich službách zde, můžete se zapsat do databáze potenciálních dodavatelů.

Dny otevřených dveří

Přijďte se podívat, kde můžete pracovat. Příští Den otevřených dveří bude v sobotu 16. 6., přihlásit se můžete na čísle 731 687 204 nebo na adrese martin.kuchar@saargummi.com.

 

Podnik roku 2016

Saar Gummi Czech - Podnik roku 2016Saar Gummi Czech patří k nejúspěšnějším firmám automobilového průmyslu. Společně se společnostmi ŠKODA AUTO a Hyundai Motor Manufacturing Czech byla oceněna jako Podnik roku 2016 v českém automobilovém průmyslu. (Více...)

 

Saar Gummi Czech, s. r. o.

Email: sgc@sgc.cz
Telefon: +420 491 467 411

Stolín 105
549 41 Červený Kostelec

Foto: Ctibor Košťál, archiv SGC